Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Засідання вченої ради університету

Четвер, 25 жовтня 2012 03:00

25 жовтня відбулося чергове засідання Вченої ради університету, яке відкрив професор Тарас Бойчук, ректор університету. Тарас Миколайович вручив вітальні адреси ювілярам, дипломи докторам та кандидатам медичних наук і патенти на корисну модель.

Про підсумки заключної атестації лікарів (провізорів)-інтернів у 2011-2012 навчальному році та завдання щодо підвищення якості їх підготовки на кафедрах університету та на базах стажування Чернівецької області доповів професор Валерій Пашковський, декан факультету післядипломної освіти.

В обговоренні доповіді взяли участь професори Андрій Іфтодій, Олександр Федів, Олександр Бєліков, Олена Колоскова, Ольга Денисенко та доцент Олег Геруш.

Звіти про завершені у 2012 році комплексні науково-дослідні роботи подали на розгляд членів Вченої ради керівники робіт – професор Андрій Іфтодій, проректор з лікувальної роботи, завідувач кафедри хірургії та урології і професор Семен Білецький, завідувач кафедри сімейної медицини.

Про виконання кошторису спеціального і загального фондів університету за 9 місяців 2012 року доповіла Олена Цюпа, заступник головного бухгалтера.

Також на Вченій раді було розглянуто матеріали засідання наукової комісії щодо планування кандидатських дисертації, науково-кваліфікаційних магістерських робіт, щодо ходу виконання НДР, які фінансуються з державного бюджету та розглянуто матеріали нововведень й інформаційних листів. Затверджено зміст журналів “Буковинський медичний вісник” (2012. – Т. 16, № 4), “Клінічна та експериментальна патологія” (2012. – Т. 11, № 4), “Клінічна анатомія та оперативна хірургія” (2012. – Т. 11, № 4), “Міжнародний ендокринологічний журнал”. Членами вченої ради університету затверджено індивідуальні навчальні плани клінічних ординаторів першого року навчання, матеріали атестації докторантів і аспірантів та матеріали акредитаційного самоаналізу магістратури зі спеціальностей “Стоматологія” і “Фармація”.

Галерея зображень

• БДМУ
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 668 разів Останнє редагування П'ятниця, 14 грудня 2012 18:04