21 січня

Усата Г.М.

Репродуктивне здоров’я молоді

Четвер, 25 жовтня 2012 03:00

25 жовтня у Буковинському державному медичному університеті розпочав роботу дводенний науковий симпозіум“Репродуктивне здоров’я молоді”,організаторами якого є Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, Буковинський державний медичний університет (кафедра акушерства і гінекології з курсом дитячої та підліткової гінекології та кафедра акушерства та гінекології факультету післядипломної освіти), Головне управління охорони здоров’я Чернівецької ОДА, Асоціація акушерів-гінекологів України.

Відкрив роботу форуму професор Тарас Бойчук, ректор університету, який побажав учасникам симпозіуму плідної роботи. З вітальними словами також виступили Ігор Шкробанець, начальник Головного управління охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації, професор Борис Венцківський, завідувач кафедри акушерства і гінекології №1 Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця, професор Ірина Вовк, президент асоціації дитячих гінекологів України, професор Валентин Фріпту, головний акушер-гінеколог республіки Молдова.

В конференції беруть участь понад 200 провідних науковців та лікарів України та країн близького зарубіжжя. Упродовж наукового форуму учасники обговорюватимуть актуальні питання акушерства та гінекології: проблеми гінекології дитячого віку та ювеніального акушерства, оптимізації шляхів подолання безпліддя. Також будуть обговорені питання щодо сучасних напрямків діагностики та лікування гінекологічної патології.

Для всіх, хто не може бути присутнім на симпозіумі ведеться он-лайн трансляція заходу на сайті Буковинського державного медичного університету. До слова, на час відкриття форуму та першого пленарного засідання в он-лайн режимі працювали більше 800 користувачів.