Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

Зустріч випускників БДМУ 1982 року

П'ятниця, 12 жовтня 2012 03:00

12 жовтня 2012 року в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 1982 року випуску. Ведучими від випускників були Володимир Багрій, головний лікар Чернівецької міської поліклініки №1, Наталія Філіпець, доцент кафедри фармакології БДМУ, Наталія Арійчук, завідувач відділення функціональної діагностики Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні. Від теперішнього студентства ведучою вечора була Христина Буринюк.

З вітальним словом до випускників звернувся професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, який провів короткий екскурс історією університету та розповів про основні досягнення вишу. До слів вітання долучилися професори Василь Пішак, Георгій Ходоровський, Юрій Нечитайло, Вадим Калугін, Тамара Христич.

Зі сцени з вітаннями до однокурсників звернулися Олександр Грушко, головний лікар Лікарні швидкої медичної допомоги та Юлія Годованець, професор кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини БДМУ. Студенти університету – учасники мистецьких студій палацу “Академічний” подарували випускникам 1982 року та всім присутнім чудові вокальні та хореографічні номери.