Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

3 грудня – Міжнародний день інвалідів

Понеділок, 03 грудня 2012 23:53

З 1992 року у всьому світі відзначають День інвалідів. Головною із причин інвалідності у дорослих лікарі виділяють хвороби системи кровообігу, на другому місці – новоутворення (в тому числі злоякісні), далі – хвороби кістково-м’язової, ендокринної, нервової систем. Саме це обумовлює головну спрямованість роботи фахівців профілактичної медицини – подолання шкідливих звичок та нездорової поведінки людей, як факторів ризику головних причин інвалідності.

З цієї нагоди Міжнародного дня інвалідів студенти медичного факультету №1 та №4 разом із старшим викладачем кафедри суспільних наук та українознавства Лідією Потаповою із благодійною акцією відвідали Чернівецький геріатричний пансіонат. Літні люди із дитячою радістю зустріли студентів та щиро подякували за турботу та увагу майбутнім лікарям.

Прочитано 887 разів Останнє редагування Неділя, 09 грудня 2012 17:52