Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Державний розподіл в БДМУ

Вівторок, 04 грудня 2012 00:17

29-30 листопада в Буковинському державному медичному університеті пройшов державний розподіл за участю Миколи Осійчука, директора Департаменту роботи з персоналом, освіти та науки Міністерства охорони здоров’я України.

29 листопада Директор Департаменту зустрівся зі студентами VI курсу університету щодо державного розподілу 2012 року. Після зустрічі відбулася установча нарада з представниками регіональних управлінь охорони здоров’я.

Власне сам державний розподіл відбувся 30 листопада і кожен випускник 2013 року Буковинського державного медичного університету отримав направлення на навчання в інтернатурі та перше місце працевлаштування. На державному розподілі були присутні представники м.Чернівці, Чернівецької, Хмельницької, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Рівненської областей.

Також Микола Осійчук ознайомився із роботою університету: відвідав стоматологічний центр, кафедри, палац Академічний та історико-медичний музей БДМУ.

Галерея зображень

• БДМУ
Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 2090 разів Останнє редагування П'ятниця, 14 грудня 2012 18:12