21 січня

Пилипчук А.Д.
Решетілова Н.Б.
Усата Г.М.

Сьогодення та майбутнє студентського самоврядування регіону

Четвер, 06 грудня 2012 00:00

Під такою назвою 6 грудня в Чернівецькому торговельно-економічному інституті Київського національного торговельно-економічного університету пройшов форум органів студентського самоврядування Буковини. Метою даного заходу було обговорення проблем студентського самоврядування вищих навчальних закладів у Чернівецькій області та презентація найкращих всеукраїнських і місцевих органів студентського самоврядування.

Буковинський державний медичний університет на форумі представляли: Василь Мосійчук, голова Студради, Максимчук Наталія, голова наукової комісії, Мороз Анастасія, голова прес-центру та Семкова Ганна, Апетрой Альона, члени редколегії.

Представники вишів розповіли про структуру студентського самоврядування свого навчального закладу та його діяльність.

На завершення форуму про роботу студентського самоврядування Буковини розповів Віталій Смандич, голова Студентського парламенту краю, лікар-інтерн БДМУ.