Співробітники БДМУ провели благодійну акцію до Дня медика

БЛАГОДІЙНА РОБОТА. 3 червня в міському парку “Жовтневий” співробітники Буковинського державного медичного університету провели акцію “Життя та здоров’я – найбільші людські цінності”, приурочену Дню медичного працівника та 70-річчю БДМУ.

В кожен бажаючий зміг отримати фахову консультацію лікарів-співробітників університету: педіатра, гастроентеролога, кардіолога, нефролога, ревматолога, ендокринолога, імунолога, алерголога, лікаря загальної практики. Чернівчан та гостей міста консультували стосовно профілактики різноманітних захворювань, а також вимірювали артеріальний тиск та рівень глюкози в крові.

Від імені ректорату також висловлюємо вдячність всім фахівцям університету, які долучилися до акції.

“Сьогоднішня акція присвячена Міжнародному дню медичного працівника та 70-річчю БДМУ. Покликання лікаря – допомагати бути здоровими. А цей захід найбільш яскраво розкриває функції представників цієї професії. Адже під час акції лікарі не тільки консультують і проводять деякі обстеження. Вони звертають увагу людей на стан їхнього здоров’я, вчать чернівчан профілактиці хвороб і рядять бути уважними до перших ранніх проявів захворювань,” – розповідає професор Алла Борисюк, помічник ректора з іміджевої політики, член організаційного комітету.

Алла Степанівна також повідомила, що подібні акції БДМУ проводитиме і надалі, до яких буде залучено ще більше фахівців. Відзначимо, що перехожі схвально відгукнулися про проведення акції та щиро дякували фахівцям Буковинського державного медичного університету за їхню працю.