Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Урок здоров’я у переддень Святого Миколая

Вівторок, 18 грудня 2012 12:00

Традиційно напередодні Дня святого Миколая співробітники кафедри хірургічної та дитячої стоматології Буковинського державного медичного університету разом зі студентами проводять уроки здоров’я в дошкільних закладах та молодших класах шкіл міста. Мета таких занять – формування навичок правильної гігієни ротової порожнини, норм та правил здорового способу життя.

Майбутні лікарі-стоматологи за допомогою самостійно написаних театралізованих сценаріїв на стоматологічну тематику, адаптованих до різних вікових груп, продемонстрували методи правильного догляду за ротовою порожниною та про вплив шкідливих звичок на стан зубів та власне здоров’я.

Упродовж тижня студенти ІІІ-го курсу стоматологічного факультету разом з викладачами провели уроки здоров’я в притулку для неповнолітніх, в гімназії №2, №3 та загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №22 м. Чернівці.

Окрім санітарно-просвітницьких заходів, присвячених збереженню стоматологічного здоров’я, діти отримали подарунки та вітання з приводу Дня святого Миколая.

Прочитано 1311 разів Останнє редагування Четвер, 20 грудня 2012 18:16