Культура без кордонів

Культурна спадщина кожного народу є величезним та неоціненним надбанням – це і мова, і релігія, і традиційні свята, і побут, і, звичайно, національна кухня.

25 листопада на кафедрі іноземних мов відбулося чергове засідання English Speaking Club. Цього разу темою зібрання були національні традиції. Студенти 1 групи 2 курсу медичного факультету № 1 Катерина Швед, Наталія Чопенко, Любов Рудницька, Яніна Бовгар, демонструючи національний український одяг – вишиванки, розповіли своїм іноземним колегам медичного факультету № 3 про національні традиції святкування народних свят в Україні.  Студентка 1 курсу стоматологічного факультету Анастасія Чокалеу принесла сорочки, рушники та серветки, вишиті її мамою, а студенти 19 групи першого курсу Анна Сауляк та Валентина Кручко не лише розповіли про техніку вишивання, але й принесли свої ювелірні роботи – вишиті хрестиком картини та справжній раритет – жіночу сорочку, яку багато років  тому вишила прабабуся однієї із студенток. Ганійським студенткам до душі припала українська вишивка і вони вирішили оволодіти цим мистецтвом. Справжнім сюрпризом стали вареники з картоплею, капустою, вишнями та узвар, які приготували студентки стоматологічного факультету. Усі присутні мали можливість поласувати традиційними українськими стравами, які особливо були до смаку нашим іноземним студентам.

Вітчизняним студентам, в свою чергу, цікаво було ознайомитись з традиційним яскравим одягом Гани та Нігерії, які студенти цих африканських країн принесли з собою. Усі присутні з надзвичайним інтересом слухали презентацію, підготовлену студентами першого курсу медичного факультету № 3 Естер Овусу, Айкінз Афрам, Джеремія Оклоо, Даніель Сіфах, про традиційні свята, одяг, танці, національну кухню своїх країн.

Усі бажаючі можуть приєднатись до діяльності  клубу і скористатись нагодою спілкуватись зі своїми ізюмними колегами.