21 січня

Усата Г.М.

День шанування пам’яті жертв Голодомору

Вівторок, 30 листопада 2010 00:00

27 листопада в Україні відзначали День шанування пам’яті жертв Голодомору. У зв’язку з цим на кафедрі суспільних наук та українознавства проведено ряд заходів з проблематики висвітлення Голодоморів в історії України.

З ініціативи відповідального за виховну роботу старшого викладача Потапової Лідії Борисівни та викладача Скакуна Ігоря Опанасовича проведено: семінар, круглий стіл, міні-лекції, що відбулися 19 жовтня, 1, 22, 25 листопада 2010 року для студентів 1-го курсу медичного факультету №2, 1-го, 2-го курсів стоматологічного факультету та 1-го курсу медичного факультету №4 з ВММФФ (кафедра суспільних наук та українознавства, ауд. №15, лекційні зали по вул. Руданського та Чернігівській). У заходах взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Зорій Ніна Іванівна та викладачі кафедри психології та соціології доц. Безаров Олександр Троянович, викл. Слубська Анна Ярославівна та старший куратор стоматологічного факультету доц. Мойсеєнко Ірина Миколаївна.