Дутчак В.Д.

Кучірка А.М.
Сергеєва Г.В.
Степан Н.А.

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання невідкладної хірургії»

Четвер, 28 жовтня 2010 00:00

28 жовтня 2010 р. під егідою Міністерства охорони здоров’я України та Національної академії медичних наук України на базі Буковинського державного медичного університету розпочала роботу  науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання невідкладної хірургії».

Організатори: кафедра загальної хірургії Буковинського державного медичного університету спільно з ДУ "Інститут загальної та невідкладної хірургії" НАМН України м.Харків, ГУОЗ Чернівецької облдержадміністрації, Асоціацією хірургів України.

Організаційний комітет конференції очолюють професор В.В. Бойко (Директор ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії НАМН України»), професор Т.М. Бойчук (в.о.ректора БДМУ), член-кор. НАМН України, професор. П.Д. Фомін (Головний хірург МОЗ України).

Склад оргкомітету: професор В.К. Логачов, професор В.П. Польовий, доцент І.Д. Шкробанець, член-кор НАМН України, проф. В.І. Лупальцов, професор О.І. Міміношвілі, професор  М.Ю. Ничитайло, професор І.А. Тарабан, професор Є.М. Шепетько, професор І.Ю. Полянський, професор Р.І. Сидорчук , доцент А.В. Бочаров, ст.н.с. П.О. Шкарбан.

Учасників конференції вітатимуть високоповажні гості:

• Голова Чернівецької облдержадміністрації М.М. Папієв.
  • В.о. ректора Буковинського державного медичного університету, професор   Т.М.Бойчук.
  • Директор ДУ «ІЗНХ НАМН України» професор В.В. Бойко.
  • Начальник ГУОЗ Чернівецької облдержадміністрації, доцент І.Д. Шкробанець.
  • Начальник Чернівецького міськуправління охорони здоров’я В.І. Тарасюк.

Наукова програма конференції охоплює широке коло проблем невідкладної хірургії:

1. Політравма: поєднана, комбінована, множинна травма.
  2. Сепсис, гнійно-септичні ускладнення в невідкладній хірургії.
  3. Шлунково-кишкові кровотечі.
  4. Невідкладна порожнинна хірургія.
  5. Невідкладна ангіохірургія, гострі судинні катастрофи.
  6. Нове у фармакотерапії хірургічних захворювань.
  7. Нові технології в хірургії.

У роботі конференції беруть участь понад 300 науковців, практичних лікарів, лікарів-інтернів – фахівців з хірургії, травматології, інтенсивної терапії, урології та суміжних галузей медицини з понад 20 регіонів України, а також Молдови, Азербайджану, Росії та Білорусії.

На конференції будуть представлені 94 доповіді провідних вчених-хірургів, за результатами обговорення яких планується розробити рекомендації та прийняти резолюцію, що дозволить суттєво покращити результати лікування хірургічних хворих в майбутньому.