Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

10 лютого
Боднарюк В.Є.

Ляшук Р.П.

11 лютого
Венгловська Я.В.

Дячук І.І.
Мельник К.В.
Микалюк Л.В.
Плешко М.І.

12 лютого
Бурчу К.В.

Тунек О.А.
Цибуляк М.В.

13 лютого
Карлійчук М.А.
Пантя Д.М.
Савчук О.Ф.

14 лютого

Горошко О.М.
Москалюк В.Д.
Павлюкович О.В.
Саркісова Ю.В.
Філіпець Н.Д.
Хоменко В.Г.

15 лютого
Білоус Т.М.
Галагдина А.А.
Заморока О.В.
Циганчук Н.В.
Черноок Н.В.

16 лютого
Богдан Н.С.
Кметь О.Г.
Ляшенко О.М.
Шановський А.М.

17 лютого
Гулак А.М.
Зеленюк В.Г.
Шевчук Б.В.

18 лютого
Орлецька А.В.
Тарновецький М.В.

19 лютого
Ізвак С.Р.
Антонів А.А.
Вакарчук Г.В.
Ежнед М.А.
Кузнєцов О.О.
Майданюк В.Г.
Пентелейчук І.А.
Ткач Є.П.
Шейко Г.І.
Шмалюк М.І.

20 лютого
Лукашевич І.В.
Цигикало О.В.

21 лютого
Петринич О.А.
Ткач Н.Г.

22 лютого
Цисар Ю.В.
Щербініна А.В.
Гуменна А.В.

23 лютого
Гавалешко В.П.
Гайдуков В.А.
Мазур О.О.
Тарасюк В.І.
Филип У.Я.
Чорноус В.О.

24 лютого
Коваленко С.В.
Самойлова Г.Л.

25 лютого
Акентьєв С.О.
Буряк О.Г.
Калуцький І.В.

Засідання Вченої ради від 28 квітня 2011 року

Четвер, 28 квітня 2011 00:00

28квітня 2011 року в конференц-залі адміністративного корпусу відбулося чергове засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету.

Традиційно, на початку засідання ректор університету, професор Т.М. Бойчук привітав усіх присутніх та представив ректора Білостоцького медичного університету (Польща), професора Яцека Ніклінські.

Під час Вченої ради професор Яцек Ніклінські провів презентацію Білостоцького медичного університету, зокрема розповів про структуру навчального закладу, його рейтинг, міжнародну співпрацю та фінансування. З метою розвитку співпраці у науковому напрямку, удосконалення навчального процесу, обміну студентами та викладачами відбулося урочисте підписання двосторонньої угоди у галузі освіти між Буковинським державним медичним та Білостоцьким медичним університетами.

Продовжилося засідання Вченої ради врученням дипломів кандидата медичних наук Пасєвич С.В., Оліник О.Ю., Телекі Я.М. та атестата доцента Квасницькій О.Б. На порядку денному Вчена рада заслухала доповідь в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, професора Ю.Т. Ахтемійчука про теоретичну і практичну підготовку студентів випускних курсів та заходи щодо підвищення ефективності навчального процесу. У обговоренні доповіді виступили проф. Полянський І.Ю., доц. Геруш О.В., доц. Глубоченко В.Г. та проф. Сокол А.М.

Наступним було розглянуто питання щодо подання до вчених звань, зокрема до вченого звання «професор» д.мед.н. Зуб Л.О. і д.мед.н. Кривецького В.В., та вченого звання «доцент» к.мед.н. Ковтюк Н.І., к.мед.н. Казанцевої Т.В., к.мед.н. Рак Л.М., к.мед.н. Калуцького І. В., к.мед.н. Глубоченко О.В. та к.психол.н. Тимофієвої М.П.

 Із доповіддю про роботу відділу міжнародних зв’язків виступила начальник відділу міжнародних зв’язків М.І. Мочернюк. Наступними питаннями порядку денного Вчена рада розглянула матеріали засідання наукової комісії за доповіддю завідувача відділу докторантури, аспірантури, магістратури та клінічної ординатури, д.мед.н. Р.Є. Булика та матеріали засідання центральної методичної комісії за доповіддю заступника ректора з науково-педагогічної роботи та ліцензування, доцента І.В. Геруша.

На завершення засідання розглянули питання про реорганізацію кафедри медичної хімії (з інформацією виступив заступник ректора з науково-педагогічної роботи та ліцензування, доцент І.В. Геруш).

Прочитано 560 разів