Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

21 січня
Бліндер О.О.
Григорець Д.К.
Кодіца Ж.А.
Козарійчук Н.Я.
Ніцу А.І.
Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

22 січня
Дячук В.В.
Зелінська Н.В.
Сандуляк О.В.
Бачук-Понич Н.В.

23 січня
Бойчук М.Г.   
Кривецький І.В.
Кучук О.П.
Постнікова Л.В.
Ринжук Л.В.
Гараздюк О.І.

24 січня
Кравчук П.П.
Сторожук М.В.

25 січня
Зав'янський Л.Ю. 
Рудан І.В.
Шорікова Д.В.

26 січня
Ільїн В.П.
Богуцька Н.К.
Гладка Н.І.
Загарюк Н.А.
Зорій І.А.
Петришен О.І.
Петрюк А.Є.
Старко І.Б.

27 січня

Жуковський О.О.
Хільчевська В.С.
Шкварковський І.В.

28 січня
Глубоченко О.В.
Николайчук Р.П.
Полянський І.Ю.
Слізак О.М.

29 січня
Гаврилюк О.І.
Гриценко А.А.
Гулага О.І.
Колотило О.Б.
Сидорчук І.Й.
Стегніцька Л.В.

30 січня
Касіянчук М.В. 
Орачова З.Б.
Пилипчук А.Д.
Решетілова Н.Б.
Усата Г.М.

«Індикатори якості надання неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги»

Понеділок, 27 вересня 2010 00:00

Інформація
про роботу наукового симпозіуму та Пленуму науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України
«Індикатори якості надання неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги»

23-25 вересня на базі Буковинського державного медичного університету науково-практичне товариство неврологів, психіатрів та наркологів України спільно з Міністерством охорони здоров’я та Академією медичних наук України провело Пленум та науковий симпозіум «Індикатори якості надання неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги».
У роботі Пленуму взяло участь більше 400 делегатів з усіх регіонів України та зарубіжжя.Урочисте відкриття Пленуму та симпозіуму відбулося 23 вересня 2010 року о 12 годині в готелі «Черемош». Роботу Пленуму відкрив голова науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, директор ДУ «Інститут неврології, психіатрії та наркології АМН України» професор Волошин Петро Власович. З привітальними промовами до учасників Пленуму звернулися директор департаменту розвитку медичної допомоги Міністерства охорони здоров’я України М.К. Хобзей, ректор університету професор Т.М. Бойчук, начальник головного управління охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації доцент І.Д.Шкробанець.

На першому пленарному засіданні, яке розпочалося одразу ж по закінченні урочистого відкриття, були заслухані надзвичайно цікаві та змістовні доповіді головних позаштатних спеціалістів МОЗ України професорів Марути Н.О., Міщенко Т.С., Марценковського І.А., а також голови секції адиктології науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України професора Лінського І.В.

В рамках науково-практичного форуму відбувся ряд секційних засідань неврологів, психіатрів, дитячих психіатрів та наркологів. Так, у неврологів пріоритетними були питання розсіяного склерозу, судинних захворювань головного мозку. Секційні засідання психіатрів присвячені сучасним принципам діагностики та терапії психічних захворювань та якості життя хворих на психічні розлади. Наркологи обговорювали питання організаційних аспектів наркології, концепції зменшення шкоди та індикаторів якості надання наркологічної допомоги. Дитячі психіатри провели секційне засідання «Актуальні питання надання психіатричної допомоги дітям». Чільне місце в роботі цієї секції зайняли виступи британських фахівців: Еріка Тейлора, Деніса Аугріна, Рікі Банарсі.

Впродовж роботи Пленуму проведені наради головних позаштатних спеціалістів МОЗ АР Крим, Управлінь охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій зі спеціальності "Неврологія" та «Дитяча психіатрія».

В третій день роботи Пленуму учасники та іноземні гості мали нагоду ознайомитися з неврологічними, психіатричними та наркологічними службами Чернівецької області.

25 вересня 2010 року відбулося закриття наукового симпозіуму та Пленуму науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України «Індикатори якості надання неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги». По закритті роботи Пленуму проведена нарада правління Науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України.

Сповнені новою корисною інформацією, враженнями та цікавими зустрічами три дні роботи Пленуму промайнули як одна мить, що залишила яскраву згадку на все життя для учасників цього престижного наукового заходу.

Прочитано 742 разів