Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Круглий стіл, присвячений Дню науки та 20-й річниці Дня незалежності України

Четвер, 26 травня 2011 00:00

23 травня 2011 року на кафедрі суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету відбувся круглий стіл, присвячений Дню науки та 20-й річниці Дня незалежності України, в якому активну участь взяли студенти медичного та стоматологічного факультетів.

Привітала учасників круглого столу проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, доцент Зорій Н.І. та підкреслила важливу роль активізації наукового пошуку студентами. Участь у засіданні взяли викладачі кафедри: доцент Троянський В.А., ст. викладач Потапова Л.Б., викладач Роман Л.А.

З доповідями виступили представники студентського наукового гуртка кафедри: Висоцький О.Ю. (ІІ курс, стоматологічний факультет) із доповіддю «Валеологічні проблеми суспільного здоров’я», в якій розкрив зміст соціального здоров’я та соціальних недуг, назвав головні чинники, які позитивно чи негативно впливають на суспільне здоров’я; Самойленко Е.В. (І курс, стоматологічний факультет) із доповіддю «Ставлення сучасної молоді до подій Великої Вітчизняної війни» та Пальчікова Я.В. (ІІ курс, стоматологічний факультет) – «Демократичні процеси в Україні та суперечності розвитку національних культур».