Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

24 березня – Всеукраїнський День боротьби із захворюванням на туберкульоз

Четвер, 24 березня 2011 00:00

Акція відбулася за підтримки ректорату, студентської ради, кафедр фтизіатрії та пульмонології, медичної біології, генетики та фармацевтичної ботаніки.

84 студенти-волонтери медичних факультетів № 1-2 та  стоматологічного  взяли активну участь у проведенні просвітницько-профілактичної акції «ЗУПИНИМО ТУБЕРКУЛЬОЗ РАЗОМ» до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз.

Активну участь в організації та проведенні акції взяли куратори студентських груп, асистенти кафедри медичної біології, генетики та фармацевтичної ботаніки Ю.В. Ломакіна, М.І. Кривчанська, В.Л. Волошин. Велику інформаційну підтримку в проведенні акції надала завідувач кафедри фтизіатрії та пульмонології  д. мед. наук Л.Д. Тодоріко. Висловлюємо подяку всім студентам за проведену волонтерську роботу на вулицях міста Чернівці та всім тим, хто не залишився байдужим до цієї проблеми.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: