Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

Прес-реліз засідання Вченої ради БДМУ від 24 березня 2011 року

Четвер, 24 березня 2011 00:00

24 березня 2011 року в конференц-залі адміністративного корпусу відбулося засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету.

Традиційно на початку засідання виступив ректор університету, професор Тарас Миколайович Бойчук та привітав доцента Гайдукова В.А. з 70-річчям, після чого вручив диплом кандидата медичних наук: Гордієнку В.В., Мишковському Ю.М.; атестат професора: Бєлікову О.Б., Таралло В.Л., Бачинському В.Т., Хмарі Т.В.; атестат доцента: Івановій Л.А., Ілюшиній А.А., Сикирицькій Т.Б., Ринжук Л.В., Юр’євій Л.М., Кметю Т.І., Безруку В.В., Рандюку Ю.О., Ткач Є.П., Жуковському О.О., Ванчуляку О.Я., Максим’юку В.В., Яремчук О.Б.

Диплом лауреата премії Національної академії медичних наук України та Асоціації медичних вищих навчальних закладів України за значні успіхи в науковій діяльності за 2010 рік та диплом переможця Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін гістологія, цитологія та ембріологія, анатомія людини, патологічна анатомія вручили Максимчук Наталії, студентці IV курсу медичного ф-ту №2. Оголосили подяку за активну громадянську і суспільно-політичну позицію стосовно розвитку галузі охорони здоров’я України та покращення здоров’я українського народу студентці IV курсу медичного ф-ту №2 Максимчук Наталії, студенту V курсу медичного ф-ту №1 Степанченко Маркіяну та студенту V курсу стоматологічного ф-ту Бурлаці Ростиславу.

На порядок денний Вченої ради БДМУ винесли та розглянули наступні питання:

1. Підсумки лікувальної роботи клінічних кафедр університету за 2010 рік та заходи щодо її покращення у 2011 році (доповідач – проректор з лікувальної роботи, проф. Іфтодій А.Г.).
  2. Подання до вчених звань.
  3. Звіт про фінансово-господарську діяльність університету за 2010 рік (доповідач – головний бухгалтер Остафійчук А.В.).
  4. Звіт про наукову роботу доцента кафедри внутрішньої медицини та ендокринології Оленович Ольги Анатоліївни – стипендіата Кабінету Міністрів України для молодих учених.
  5. Розгляд матеріалів засідання наукової комісії щодо планування кандидатських дисертацій, НДР кафедр університету; розгляд матеріалів монографії, нововведень та інформаційних листів, матеріалів про відкриття у Буковинському державному  медичному  університеті докторантури з фаху «акушерство і гінекологія» та аспірантури з фахів «інфекційні хвороби», «онкологія» і «фтизіатрія» (інформація завідувача відділу докторантури, аспірантури, магістратури та клінічної ординатури, д.мед.н. Булика Р.Є.).
  6. Розгляд матеріалів засідання центральної методичної комісії: про доповнення назви та змісту курсу  за вибором для студентів 5 курсу медичних факультетів №1 і №2 («Лікувальна справа», «Педіатрія») «Актуальні питання пульмонології» на «Актуальні питання фтизіатрії та пульмонології»; про затвердження плану заходів для підвищення якості підготовки студентів та лікарів-інтернів до складання ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок»; про затвердження матеріалів навчально – методичної конференції «Актуальні питання підготовки медичних та фармацевтичних фахівців у контексті Європейської освітньої інтеграції» (інформація заступника ректора з науково-педагогічної роботи та ліцензування, доц. Геруша І.В.).

Із заключним словом виступив ректор БДМУ Тарас Миколайович Бойчук.