Олімпійський дух

Логічним завершенням будь-якої справи є підведення підсумків.

Саме таким, щодо вивчення навчальної дисципліни, є проведення Всеукраїнської студентської предметної олімпіади. Адже участь у ній дає можливість студентам максимально розкритися, показати високий рівень знань та вмінь.

Традиційно, у лютому на кафедрі гістології, цитології та ембріології проводився І етап Всеукраїнської предметної олімпіади. Бажання взяти участь виявили студенти ІІ курсу медичних факультетів №1 та №2. Конкуренція була надзвичайно великою, адже змагання проводилися серед найкращих. Кожен студент заслуговував поваги за глибину знань предмету.

Студенти-учасники доклали максимум зусиль та були високо оцінені. Після об’єктивної та прозорої перевірки, всі роботи учасників були обговорені судейською командою, що складалася з високопрофесійних представників професорсько-викладацького складу кафедри.

За результатами підрахунків набраних учасниками балів, було визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської предметної олімпіади. Зокрема переможцями стали:

І місце – Коваль Ростислав Олександрович (ІІ курс, 3 група,

ІІ місце – Швед Катерина Валеріївна (ІІ курс, 1 група,

ІІ місце – Дорошенко Володимир Олегович (ІІ курс, 12 група,

ІІІ місце – Навлюк Олександра Геннадіївна (ІІ курс, 17 група,

медичний факультет №2, спеціальність «Лікувальна справа»).

Вітаємо Вас з перемогою, бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі, які у майбутньому засяють на науковому небосхилі університету!