Кожокару В.І.

Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

Індикатори якості надання неврологічної, психіатричної та наркологічної допомогим

Четвер, 23 вересня 2010 00:00

23 вересня 2010 року о 12.00 в готелі «Черемош» відбулося відкриття роботи наукового симпозіуму та Пленуму Науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України „Індикатори якості надання неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги”. В день відкриття роботи Пленуму зареєструвались 400 учасників з усіх регіонів України та зарубіжжя.

Роботу Пленуму відкрив голова науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України, директор ДУ «ІНПН АМН України» проф. Волошин Петро Власович. У своїй промові проф. Волошин П.В. розказав про традиції щорічного проведення Пленумів науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів України в різних регіонах нашої Батьківщини. Відзначив задоволення з того, що цього року цей науковий форум проводиться в Чернівцях на базі Буковинського державного медичного університету. Наприкінці своєї промови проф. Волошин П.В. побажав всім учасникам плідної роботи.

Далі головний позаштатний спеціаліст МОЗ України: зі спеціальності «Психіатрія» - проф. Марути Н.О. зачитала звернення до учасників Пленуму та симпозіуму Голови комітету Верховної ради з питань охорони здоров я Бахтеєвої Тетяни Дмитрівни, яка по об’єктивним причинам не змогла особисто бути присутньою на відкритті пленуму.

Директор департаменту розвитку медичної допомоги Міністерства охорони здоров’я України Хобзей Микола Кузьмич у своїй промові передав привітання та побажання плідної роботи учасникам Пленуму від міністра охорони здоров’я Зіновія Митника. У своєму виступі Хобзей М. К. торкнувся проблем реформування системи охорони здоров’я в Україні та висловив надію на те, що результати роботи Пленуму будуть сприяти подальшому удосконаленню надання спеціалізованої медичної допомоги населенню України. Також Хобзей М К. подякував Чернівецькій Обласній державній адміністрації та Буковинському державному медичному університету за те, що прийняли і спільно з Міністерством охорони здоров’я та Академією медичних наук України організували роботу Пленуму.

Ректор БДМУ Т.М.Бойчук від ректорату, себе особисто та усіх працівників  університеу сердечно привітав учасників Пленуму та побажав їм цікавих зустрічей, плідної роботи та здоров’я. Також у своїй промові ректор висловив упевненість в тому, що БДМУ по праву заслуговує на честь проведення такого великого наукового форуму з міжнародною участю та коротко ознайомив присутніх з досягненнями керованого ним вузу.

Начальник управління охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації – Шкробанець І.Д. у своєму виступі передав вітання учасникам Пленуму від голови Обласної державної адміністрації Папієва М.М. Виступаючий відмітив, що голова ОДА постійно тримає в центрі своєї уваги галузь охорони здоров’я області та всебічно сприяє її розвитку. Також  Шкробанець І. Д. подякував організаторам Пленуму за те, що вибрали саме Чернівці для проведення цього престижного наукового заходу і побажав всім гостям приємного перебування на Буковині.

По закінченні привітальних промов, Голова науково-практичного товариства професор Волошин П.В. уже традиційно на таких зібраннях відмітив кращих працівників з врученням їм грамот від імені Президії товариства. Серед інших грамоти отримали завідувач кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології БДМУ професор Пашковський В.М., головний лікар Чернівецької ОПЛ В.В. Калуцький, головний позаштатний спеціалістів МОЗ України зі спеціальності «Неврологія» - проф. Міщенко Т.С. та інші.

Одразу за урочистим відкриттям учасники приступили до роботи на пленарних засіданнях.