Кожокару В.І.

Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

Загальнодержавна акція «Запали свічку пам’яті»

Понеділок, 22 листопада 2010 00:00

Кілька років поспіль в останній тиждень листопада проводиться загальнодержавна акція «Запали свічку пам’яті» як знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору.

Голодомор 1932 – 1933 рр. в Україні – масовий штучний голод, що призвів до багатолітніх людських втрат. 24 країни світу офіційно визнали Голодомор геноцидом українського народу.

Кафедра суспільних наук та українознавства БДМУ долучилася до цього заходу і провела 22 листопада в Лекційній залі №2 (корпус №3) вечір-реквієм «Голгофа голодної смерті». Організаторами виступили доценти вищезгаданої кафедри Лариса Богданівна Шутак, Галина Василівна Навчук, старший викладач Алла Василівна Ткач.

Присутніми були проректор з науково-педагогічної роботи та виховання доц. Зорій Ніна Іванівна, методист з українознавства Інституту післядипломної освіти Мінченко Т. А., вчителі української мови та літератури загальноосвітніх шкіл області, студенти медичного факультету №1, фармацевтичного факультету (спеціальність «Клінічна фармація»).