11 січня

Ніцу А.І.
Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

Зустріч з лікарями-інтернами, їх кураторами, аспірантами, магістрантами та клінічними ординаторами

Понеділок, 22 листопада 2010 00:00

Згідно з службовим розпорядженням по БДМУ від 17 листопада 2010 року № 28 «Про заходи щодо вакцинації» 22 листопада 2010року о 15.00 год. у конференц-залі університету відбулася зустріч з лікарями-інтернами, їх кураторами, аспірантами, магістрантами та клінічними ординаторами.

У ході зустрічі проректором з лікувальної роботи професором Іфтодієм А.Г., професором кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Соколом А.М., деканом факультету післядипломної освіти професором Пашковським В.М., зав. відділу докторантури, аспірантури, магістратури та клінічної ординатури д.мед.н. Буликом Р.Є. проведено роз’яснювальну роботу щодо своєчасного проведення щеплень проти грипу в епідемічний сезон грипу 2010-2011 років.

Цей захід спрямований на виконання наказу МОЗ України від 09.02.1998 року №30 «Про заходи щодо профілактики і боротьби з грипом та гострими респіраторними інфекціями в Україні», наказу МОЗ України від 03.03.2006 року №48 «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів», відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення від інфекційних хвороб».

Підсумком зустрічі стало рішення щотижнево подавати у лікувальний відділ університету інформацію про динаміку вакцинації проти грипу лікарів-інтернів, аспірантів, магістрантів та клінічних ординаторів.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: