Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

Відзначення Європейського дня іноземних мов та Міжнародного дня перекладача

Середа, 22 вересня 2010 00:00

21 вересня 2010 рокуу конференц-залі Буковинського державного медичного університету вперше була проведена зустріч студентів І-ІІ курсів з професорсько-викладацьким складом університету з нагоди відзначення Європейського дня іноземних мов та Міжнародного дня перекладача.

На зустріч були запрошені знавці іноземних мов, представники трьох поколінь, які в різні часи працювали, стажувались або навчались за кордоном: доц. кафедри патоморфології та судової медицини І. Ф. Курченко, доценти кафедри анатомії людини ім. М. Г. Туркевича: М. Д. Лютик, Ф. Д. Марчук,  А. О. Лойтра, проф. кафедри загальної хірургії Р. І. Сидорчук, вчорашні випускники університету – аспірант каф. внутрішньої медицини та ендокринології В. П. Присяжнюк і директор німецько-української лабораторії «Букінтермед» П. М. Молдаван.

З вітальним словом до присутніх звернувся в.о. ректора Бойчук Т.М., який підкреслив важливість, актуальність та необхідність знання іноземних мов на сучасному етапі розвитку суспільства. Завідувач кафедри іноземних мов доц. О. М. Рак у своєму виступі зазначив, що співробітники кафедри докладають чимало зусиль задля поєднання навчального процесу з  заходами різних видів, залучаючи до цього студентів: участь у волонтерському русі, в якості перекладачів та гідів під час проведення міжнародних конференцій, стажування за кордоном та в програмах обміну студентів навчальними закладами Європи та Америки. Студенти з захопленням та цікавістю слухали виступаючих, які ділились своїм досвідом використання іноземних мов у професійній діяльності.