Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

29 листопада
Кожокару В.І.

30 листопада
Донська Т.В.
Степанченко М.С.

1 грудня
Білик І.І.
Бербець А.М.
Власова О.В.

2 грудня
Звінчук Г.Й.
Никоряк Ю.В.
Сливка В.І.
Сорохан М.М.

3 грудня
Власик Л.І.
Щербініна С.А.

4 грудня
Баламутова М.І.
Боднарюк Г.П.
Ковтюк Н.І.
Когут С.А.
Плаксивий О.Г.
Плеш І.А.
Тирон Г.В.
Яцко Г.О.

5 грудня
Антофійчук І.Я.
Грачова Т.І.
Шлюсар О.І.

6 грудня
Безрук Т.О.
Габор С.Т.
Павлюк М.С.
Яворенко К.Ю.

7 грудня
Дутчак В.Д.
Клим О.Д.
Кривчанська М.І.
Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

Програма «Серцево-судинний ризик під контролем»

Середа, 22 вересня 2010 00:00

Програма «Серцево-судинний ризик під контролем» реалізована на теренах Буковини під час проведення місячника обласної медичної і соціальної програми з профілактики серцево-судинних захворювань, започаткованого під егідою начальника Головного управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації к.мед.н. І.Д.Шкробанця та за співпраці в.о. ректора Буковинського державного медичного університету професора Т.М.Бойчука, важливим етапом якої є дводенна Національна тренінг-програма «Школа антиейджингу і превентивної медицини» під головуванням громадської  організації  «Асоціація  антиейджинг,   гендерної   і превентивної  медицини», що розпочалася 22 вересня 2010 року, за приїзду представників наукової школи Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика (голова Асоціації  антиейджинг,   гендерної   і превентивної  медицини професор О.М.Барна), Національного наукового центру «Інститут кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска» АМН України (завідувач відділу епідеміології професор І.М.Горбась), Львівського Національного медичного університету ім. Данила Галицького (професор А.В.Ягенський), Івано-Франківського Національного медичного університету (доцент Т.І.Маковецька).

Від Буковинського державного медичного університету в роботі наукового форуму прийняли участь професори В.К.Тащук і О.С.Полянська, від Головного управління охорони здоров’я області – обласний кардіолог к.мед.н. І.О.Маковійчук, а також ряд професорів і доцентів Київської і Чернівецької наукових шкіл в співпраці з практичними лікарями м.Чернівців та області.

Питання, що розглянуті під час дводенної наукової співпраці, присвячені антиейджингу – новій філософії медицини, серцево-судинному ризику в його медичних, соціальних та економічних складових, використання шкали SCORE (Systematic COronary Risk Evaluation) в Україні, визначенню та впливу на основні фактори серцево-судинного ризику, виконанні профілактичних програм з серцево-судинного ризику у жінок, особливостей первинної і вторинної профілактики ішемічної хвороби серця і гіпертонічної хвороби тощо.

Під час дводенного інформаційного заходу учасники Програми, лікарі і пацієнти безкоштовно отримали низку медичних послуг – визначили свій рівень холестерину та глюкози в крові за сприяння діагностичної лабораторії «Леонардо», оцінили рівень артеріального тиску, виявили інші індивідуальні фактори серцево-судинного ризику.

Прочитано 498 разів