10 лютого

Акентьєв С.О.
Буряк О.Г.
Калуцький І.В.

Науково-практична конференція «Сучасні методи діагностики в педіатричній практиці»

Понеділок, 20 вересня 2010 00:00

20 вересня 2010 року у Буковинському державному медичному університеті відбулася науково-практична конференція «Сучасні методи діагностики в педіатричній практиці». Вітальним словом конференцію відкрили в.о. ректора, д.мед.н, професор Бойчук Т.М та проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, д.мед.н., професор Іващук О.І. Наступним учасників та гостей привітав дійсний член лабораторної асоціації KV Bradenburg і професійного союзу лабораторної медицини, доктор П. Торауш (Німеччина).

У роботі конференції прийняло участь 370 осіб, які отримали інформаційні матеріали та сертифікати. Доповіді на конференції були різноплановими та цікавими. Зокрема, дійсний член палати лікарів землі Бранденбург та німецького союзу лабораторних лікарів, доктор К. Мідлак (Німеччина) запропонував учасникам конференції доповіді на теми: «Сучасні підходи до діагностики целіакії та лактозної недостатності», «Герпетичні інфекції» та «Вірусні гепатити». Дипломований мікробіолог І. Перкас (Німеччина) представила учасникам конференції доповідь «Вірусні ентерити в дітей» та ознайомила з організацією лабораторної справи в Німеччині.  Співголова науково-практичної конференції, завідувач кафедри педіатрії та медичної генетики, д. мед. н., професор Т. В. Сорокман запропонувала слухачам доповідь на тему «Сучасні методи діагностики в клінічній генетиці».

Протягом всього заходу відбувався активний діалог між доповідачами та учасниками конференції, присвячений питанням лабораторної діагностики різноманітних хвороб як в Україні, так і в Німеччині. Наприкінці відбулося підведення підсумків та офіційне закриття конференції.