Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

Зустріч випускників ЧМІ 1970 та 1980 років

П'ятниця, 17 вересня 2010 00:00

17.09.2010 р. о 14 00 та в 16 00 год. в палаці «Академічний» відбулися зустрічі з випускниками, які закінчили  Чернівецький медичний інституту в 1980 та 1970 роках.

На зустріч з усіх куточків України та близького зарубіжжя приїхали близько 250 вихованців Буковинського державного медичного університету.  Неперевершеною ведучою святкової зустрічі була доцент кафедри променевої діагностики  Національної медичної академії післядипломної освіти  ім.  П.Л.Шупика  Гладка Л.Ю. (1980р.). З вітальним словом до випускників звернувся в. о. ректора БДМУ Бойчук Т.М., який провів короткий історичний екскурс від початку заснування  та до сьогодення Буковинського державного медичного університету. Випускники  отримали чудову нагоду знову поринути у світ незабутніх студентських років, згадати своїх наставників, викладачів, друзів. Винуватців святкового дійства порадували яскраві творчі виступи студентів БДМУ.