Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

День фармацевтичного працівника

Четвер, 16 вересня 2010 00:00

16.09. 2010 року о 17.00 в палаці «Академічний» Буковинського державного медичного університету відбулося урочисте свято з нагоди відзначення Дня фармацевтичного працівника. В цьому році спільно з професорсько-викладацьким колективом БДМУ святкували практикуючі фармацевти та провізори Буковинського краю.
На урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника були запрошені почесні гості:

• заступник начальника Головного управління охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації Калошин Р. О.;
  • начальник управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Тарасюк В.І;
  • начальник відділу фармацевтичного супроводу ОКУ інформаційно-аналітичного центру головного управління охорони здоров’я  Чернівецької обласної державної адміністрації – Акжигітов Г.Н.

В.о. ректора БДМУ Бойчук Т.М.,  відкрив свято і щиросердно привітав викладацький склад, студентство  університету та провізорів і фармацевтів буковинського краю з  Днем фармацевтичного працівника.

Заступник начальника Головного управління охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністрації Калошин Р.О. привітав усіх фармацевтичних працівників з професійним святом і висловив сподівання, що наступне молоде покоління фармацевтів візьме активну участь у відродженні слави фармацевтичної галузі Буковинського краю. З нагоди святкування професійного свята він відзначив Почесними грамотами та грошовими нагородами фармацевтів аптек м. Чернівці та області.

З щирими словами вітання до всіх звернулася начальник управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради Тарасюк В.І. і вручила Подяки Міського голови фармацевтам та провізорам м. Чернівці, а також викладачам БДМУ: начальнику навчального відділу, доценту кафедри медичної хімії  – Герушу І. В.;  асистенту кафедри фармації – Горошко О. М.; доценту кафедри медичної хімії  – Чорноусу В.О.

Щирі вітальні слова та приємні новини для працівників фармацевтичної галузі прозвучали в адрес всіх від начальника відділу фармацевтичного супроводу ОКУ інформаційно-аналітичного центру головного управління охорони здоров’я  Чернівецької обласної державної адміністрації – Акжигітова Г.Н.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість  справі, активну  громадянську  позицію та з нагоди свята Дня фармацевтичного працівника грамотою та грошовою винагородою  Акжигітов Г.Н. відзначив фармацевтів та провізорів м. Чернівці.     Голова обкому профспілки аптечної мережі Чернівецької області Долгорук Н. С. поздоровила фармацевтів зі професійним святом та за багаторічну сумлінну працю, активну роботу в галузевій профспілці та з нагоди Дня фармацевтичного працівника вручила Почесну грамоту та грошову винагороду  обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я  голові профспілкового організації аптеки № 103 м. Вижниця  –  Біляку Ю. О.

В.о. ректора Бойчук Т.М. відзначив Почесними грамотами викладачів , подяками  та подарунками студентів університету

Окрасою свята стали яскраві творчі виступи студентів всіх факультетів БДМУ, вечір з нагоди святкування Дня фармацевта запам’ятався всім присутнім щирими словами та незабутніми враженнями.
З нагоди професійного свята і за сумлінну працю, високу педагогічну майстерність у підготовці клінічних провізорів та фармацевтів  Грамотою Буковинського державного медичного університету нагороджено:

Акжигітов Гельфан Назарович –викладач кафедр фармації;

•

Васюк Валентина Леонідівна – доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб, клінічної імунології та алергології;

Геруш Олег Васильович – завідувач кафедри фармації;

Гудзь Надія Анатоліївна – викладач кафедри фармації;

•

Довганюк Наталія Іванівна – доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб;

Зеленюк Володимир Георгійович – асистент кафедри фармації;

Зуб Лілія Олексіївна – доцент кафедри внутрішньої медицини та ендокринології;

•

Малкович Наталія Миколаївна – доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб, клінічної імунології та алергології;

•

Микитюк Орися Юріївна – доцент кафедри біологічної фізики та медичної інформатики;

•

Міцкевич Анастасія Станіславівна – старший інспектор деканату фармацевтичного факультету;

Паламар Аліна Олександрівна – викладач кафедри фармації;

Петринич Галина Йосипівна – заступник начальника навчального відділу;

•

Сакалюк Олеся Іванівна – старший інспектор деканату медичного факультету № 4 з ВММФФ;

•

Сидоренко Микола Миколайович – завідувач кафедри суспільних наук та українознавства;

Тащук Корній Григорович – доцент кафедри медичної хімії;

•

Ткач Алла Василівна – старший викладач кафедри суспільних наук та українознавства;

Ткачук Олеся Юріївна – викладач кафедри фармації;

•

Філіпова Людмила Олегівна – доцент кафедри патологічної фізіології, головного наставника фармацевтичного факультету;

•

Шаплавський Микола Володимирович – завідувач кафедри біологічної фізики та медичної інформатики;

Швець Валентин Іванович – професор кафедри фізіології;

Яремій Ірина Миколаївна – доцент кафедри медичної хімії;

•

Ясінська Олена Вікторівна – доцент кафедри фізіології.

За відмінні успіхи у навчанні, активну участь у громадсько-корисній роботі нагороджено  подяками та подарунками студентів фармацевтичного факультету:

Андрійчуку Юрію Васильовичу – 2 курс, 1 група (фармація-бакалавр);

Ткачук Христині Богданівні – 5 курс, 1 група (клінічна фармація);

Чернецькому Антону Леонідовичу – 5 курс, 3 група (клінічна фармація);

•

Ястремській Аліні Сергіївні – 3 курс, 1 група (фармація-бакалавр).

За відмінні успіхи у навчанні, активну участь у громадсько-корисній роботі   подяками та подарунками нагороджені студенти медичного факультету №4 з відділенням молодших медичних та фармацевтичних фахівців, спеціальність „фармація” – молодший спеціаліст:

Андрич Ользі Іванівні – 2 курс, 3 група;

Білак Інні Миколаївні – 2 курс, 2 група;