Студент БДМУ – призер Олімпіади з медичної генетики
Студент БДМУ - призер Олімпіади з медичної генетики

Студент БДМУ – призер Олімпіади з медичної генетики

22-24 квітня на базі Харківського спеціалізованого медико-генетичного центру ХНМУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної генетики.

Олімпіада проводилась у 2 тури, які включали: письмове інтегроване завдання; розв’язання задач.

На урочистому відкритті Олімпіади з вітальним словом і найкращими побажаннями до учасників звернулася професор Гречаніна Олена Яківна, яка  виступила з привітальним словом. В олімпіаді взяли участь 19 учасників, які представляли ВМ(Ф)НЗ і класичні університети України, а саме Буковинський державний медичний університет, Вінницький національний медичний університет імені  М.І. Пирогова, Запорізький державний медичний університет, Одеський національний медичний університет, Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського, Харківський національний медичний університет.

Метою проведення було виявлення та підтримка обдарованої студентської молоді, стимулювання творчої праці студентів, підвищення якості підготовки фахівців, активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів, системного вдосконалення навчального процесу тощо.

Учасники олімпіади ознайомилися з роботою підрозділів медико-генетичного центру, сучасними методами діагностики в медичній генетиці. Екскурсовод музею ХНМУ ознайомила з історією, славними традиціями і сьогоденням медичного університету.

ІІІ призове місце на олімпіаді виборов студент 5-го курсу БДМУ Патрабой Віктор. Карпенко Юлія посіла 10 місце.

На завершення Голова журі ІІ етапу всеукраїнської Олімпіади професор Гречаніна О.Я. побажала студентам вагомих показників у навчанні.