22 березня

Ластівка І.В.

До Дня партизанської слави

Четвер, 16 вересня 2010 00:00

На  виконання доручення Президента України В.Ф. Януковича щодо належного  відзначення в Україні 22 вересня 2010 року Дня партизанської слави та вшанування учасників підпільно-партизанського руху 16 вересня 2010 року в Буковинському державному медичному університеті був проведений урок мужності за участю ветерана війни Шалової Анни Олександрівни, яка була учасницею партизанського руху в Білорусії в складі Рогачівської партизанської бригади.

Науковий коментар зробив доцент кафедри психології та соціології, кандидат історичних наук, Безаров О.Т.

З вітальним словом  від імені ректорату університету виступила проректор з науково-педагогічної роботи та виховання доц. Зорій Н.І