24 лютого

Зорій Н.І.
Лаврів Л.П.
Савіцький В.В.

Фестиваль-конкурс юнацької творчості «Чисті роси»

Понеділок, 14 березня 2011 00:00

11 березня 2011 року в палаці «Академічний» в межах ІІ етапу обласного фестивалю-конкурсу юнацької творчості «Чисті роси» відбувся огляд талановитої та обдарованої молоді Буковинського державного медичного університету у різних видах мистецтва.

Організатором фестивалю-конкурсу є Головне управління освіти і науки Чернівецької ОДА, яке проводить вищезазначений конкурс між навчальними закладами I-IV рівнів акредитації Чернівецької області. Творча молодь університету мала змогу показати свої таланти та креативність, позмагатися у кількох номінаціях: художнє виконавство, хореографічне мистецтво, авторське виконання, театральне мистецтво.

Вихованці Буковинського державного медичного університету показали високий рівень виконання вокального, театрального та хореографічного мистецтва. В концерті взяли участь народний аматорський ансамбль пісні  і танцю «Трембіта», театральна студія та студія сучасного і бального танцю, вокальний колектив «COR» та студенти іноземці. Результати конкурсу повідомлять вже незабаром, 24 березня 2011 року.

Важливим є той момент, що 5-6 березня 2011 року в обласному центрі естетичного виховання „Юність Буковини” відбувся ІV обласний фестиваль-конкурс „Рідна пісня”. Вихованці  БДМУ виступили гідно й були належно оцінені компетентним журі. Квартет «COR» за участі А. Козар (стомат. ф-т, І к.), Ю. Рубашної (мед. ф-т №1, І к.), А. Сивокоровської (мед. ф-т № 1, ІІ к.) під керівництвом Т. Д’яченко та Алла Бурик (стомат. ф-т, V к.) вибороли почесне ІІІ місце з чим їх і вітаємо.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: