10 лютого

Калуцький І.В.

День працівника санітарно-епідеміологічної служби

П'ятниця, 08 жовтня 2010 00:00

6 жовтня 2010 року в 10 год. в палаці «Академічний» відбулися урочисті святкування з нагоди професійного свята – Дня працівника санітарно-епідеміологічної служби.

На свято, яке проводилося під егідою Головного управління охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації та за сприяння в.о. ректора БДМУ, д. мед. наук, професора  Бойчука Т.М., були запрошені почесні гості: керуючий справами Чернівецької обласної ради Моісей А.Є., начальник Головного управління охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Шкробанець І. Д., голова  обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я Чернівецької області Генчева Г. К., заступник міського голови  Онацька І. І., Головний державний санітарний лікар області Світличний О. В., директор коледжу Буковинського державного медичного університету – Кулик О. Ф.

За багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток санітарно-епідеміологічної служби області та  з нагоди професійного свята – Дня працівників санітарно-епідеміологічної служби Почесними грамотами, Подяками  були нагороджені завідувачі відділів, лікарі, лаборанти-гігієністи та працівники  санітарно-епідеміологічної служби і ЗМІ  м. Чернівці та області.

Зі словами привітань з нагоди Дня працівників санітарно-епідеміологічної служби та з побажаннями подальших творчих звершень на святі виступили в.о. ректора БДМУ, д. мед. наук, професор Бойчук Т. М., Головний державний санітарний лікар області Світличний О. В., директор Чернівецького медичного коледжу   Буковинського державного медичного університету  Кулик О. Ф. Від імені працівників державного підприємства науково-дослідного інституту медико-екологічних проблем з професійним святом привітав колег директор інституту, професор Власик Л. І.

Святкову атмосферу створили творчі виступи студентів Буковинського державного медичного університету та Чернівецького медичного коледжу.