22 березня

Ластівка І.В.

ДЕНЬ ІНДІЙСЬКОЇ КУЛЬТУРИ В МЕЖАХ СВЯТКУВАННЯ 61 РІЧНИЦІ ДНЯ РЕСПУБЛІКИ ІНДІЇ

Вівторок, 08 лютого 2011 00:00

7 лютого 2011 року в палаці «Академічний» студенти Буковинського державного медичного університету зібралися на святі  індійської культури в межах святкування 61 річниці прийняття Конституції Індії та проголошення Республіки, яке відзначається щорічно 26 січня. У Буковинському державному медичному університеті навчається 566 іноземних студентів з 37 країн! Індійські студенти складають вагому частину цієї сім’ї – 326 чоловік.

Розпочався святковий концерт із виконання студентами гімну Республіки Індії «ДЖАНГАНМАН» та відеоролика «Подорож Індією».

Традиційно з привітанням виступив ректор БДМУ Тарас Миколайович Бойчук та проректор з міжнародних зв’язків Олександр Іванович Іващук.

Організатори дійства дали можливість українським студентам, викладачам та гостям свята насолодитися яскравістю концертних номерів, вишуканою манерою ведучих Шарми Суніла та Катерини Сербенюк. Учасники концерту показали національний колорит Індії та її культурне різноманіття.

За традицією кожне свято або урочистості в Індії починаються із вшанування гостей традиційним танцем-привітанням та квітами. Традиційні індійські танці у виконанні студентів-іноземців, демонстрація національних костюмів різних штатів Індії, виконання пісень, пантоміми, п’єси, виступ рок-групи... Все це не залишило байдужим нікого з присутніх гостей.

На прохання спільноти індійських студентів нашого університету запрошення отримали 20 найкращих вихованців Чернівецької обласної школи-інтернат для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Студенти вручили дітям подарунки та привітали їх виступом ілюзіоніста студента-іноземця.

Кульмінацією святкового дійства стала подяка студентів керівництву університету в особі ректора Тараса Миколайовича Бойчука за розуміння та всебічну підтримку у навчанні та побуті.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: