Приєднуйся

БДМУ ВконтактеБДМУ в FacebookБДМУ на TwitterБДМУ на YouTube Пдписатись на Новини

Календар заходів

Нема подій

Дні народження

24 лютого
Коваленко С.В.
Самойлова Г.Л.

25 лютого
Акентьєв С.О.
Буряк О.Г.
Калуцький І.В.

26 лютого
Лугова Т.Д.
Малєй І.В.
Руснак Ю.М.

27 лютого
Боштан Ю.М.
Денисенко О.І.
Попадюк Т.В.
Тащук В.К.

28 лютого
Візнюк І.Д.

1 березня
Гавдун С.Ю.
Задерей С.І.
Кірошко І.С.
Козуб В.В.
Кузьо О.О.
Маковська О.О.
Сохацький В.М.

2 березня
Беженар І.Л.
Крупко О.В.

3 березня
Карвацька Ю.П.
Купчанко К.П.
Мишелюк М.М.
Ткач Є.О.

4 березня
Басараба Р.Ю.
Воловідник М.В.
Гараздюк М.С.
Герман П.Л.
Д’яченко Т.М.
Кравчук С.Ю.
Кропельницька Ю.В.
Рябий С.І.
Семенюк Т.О.

5 березня
Горицький Я.В.

6 березня
Ваколюк О.Б.
Гончарук Р.І.
Кишкан І.Г.
Кричун І.І.

7 березня
Вахнован Л.В.
Левицька С.А.
Пендещук А.Я.
Слободян О.О.
Степан В.Т.

8 березня
Островська-Гомон О.Б.

9 березня
Маковей Д.І.

10 березня
Бобкович К.О.

11 березня
Антонюк О.П.
Боднар Б.М.
Війчук М.М.
Гулей Л.О.
Зорій Н.І.
Лаврів Л.П.
Савіцький В.В.

Засідання Вченої ради від 2 червня 2011 року

Вівторок, 07 червня 2011 00:00

2 червня 2011 року в конференц-залі адміністративного корпусу відбулося чергове засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету. Традиційно, на початку засідання ректор університету, професор Т.М. Бойчук привітав усіх присутніх, висловив слова привітань доценту каф. суспільних наук та українознавства Троянському В.А. з нагоди 70-я, вручив атестати професора д.мед.н. Москалюку В.Д. і д.мед.н. Гринчуку Ф.В., грамоти і дипломи Міністерства освіти та науки України студентам університету за участь в олімпіадах та конференціях.

З інформацією про візит до університету м. Любек (Німеччина) делигації співробітників медичного університету, адміністрації охорони здоров’я міста та області виступив асистент каф. онкології та радіології, к.мед.н. Тащук І.В.   

Під час Вченої ради відбулися наукові читання, присвячені вшануванню пам’яті проф. Каська Ювеналія Семеновича (доповідала д.мед.н. Денисенко О. І.). З інформацією про роботу школи молодого викладача виступила проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, доцент Зорій Н. І.

 

На порядку денному Вчена рада розглянула питання щодо подання до вчених звань, заслухала інформацію в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, професора Ахтемійчука Ю.Т. про обрання за конкурсом на посади завідувачів і професорів  кафедр та заступника ректора з економічних питань Іващук Т.В. про вартість навчання в Буковинському державному медичному університеті в 2011 – 2012 навчальному році.

Наступними питаннями порядку денного Вчена рада розглянула матеріали засідання наукової комісії щодо планування кандидатських дисертацій, матеріали монографій, нововведень, методичних рекомендацій, звіти керівників науково-дослідних робіт, які виконуються за рахунок коштів державного бюджету щодо доцільності подальшого виконання розробок за інформацією проректора з наукової роботи проф. Іващука О. І. З питанням про рекомендації випускникам інтернатури для вступу до клінічної ординатури виступив завідувач відділу докторантури, аспірантури, магістратури та клінічної ординатури  д.мед.н. Булик Р. Є.

На завершення засідання розглянули питання про висунення наукової роботи «Клініко-інструментальні, метаболічні, гемостазіологічні аспекти  прогресування артеріальної гіпертензії та роль плейотропних властивостей основних груп антигіпертензивних засобів у корекції виявлених порушень» (автор: к.мед.н., асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Шорікова Д. В.) на здобуття академічної премії НАМН України за 2010 рік для молодих учених за наукові роботи у галузі медицини (з інформацією виступила голова Ради молодих учених д.мед.н. Федонюк Л. Я.) та рекомендацію випускникам університету на наукову роботу (з інформацією виступив учений секретар Павлуник І.І.).

Прочитано 481 разів