Кожокару В.І.

Стаднійчук Р.Ф.
Тарнавська С.І.
Хомко О.Й.

Урочистості з нагоди 5-річчя стоматологічного факультету та Міжнародного дня стоматолога

П'ятниця, 04 лютого 2011 00:00

3 лютого 2011 року в палаці «Академічний» відбулося святкування, присвячене Міжнародному дню стоматолога та п’ятиріччю стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету.

Стоматологічний факультет – один із наймолодших та найперспективніших факультетів БДМУ, завданням якого є підготовка майбутніх лікарів-стоматологів.

Ректор університету Тарас Миколайович Бойчук щиросердно привітав співробітників та студентів стоматологічного факультету з першим ювілеєм та професійним святом.

За вагомий особистий внесок в організацію та розвиток спеціальності «Стоматологія», сумлінну працю, високу професійну майстерність на святі нагородили грамотами таких співробітників університету: док. мед. наук Білоокого В.В., ас. Сокольника С.О., доц. Кузняк Н.Б., проф. Бєлікова О.Б., проф. Шувалова С.М.,        ас. Ткачика С.В., доц. Проняєва Д.В., доц. Калуцького І.В.,         доц. Чалу К.М., доц. Лукашевич І.В., доц. Годованець О.І.,            ас. Бамбуляка А.В., ас. Табачнюк Н. В., ас. Касіянчука М. В.,      доц. Черновську Н. В., ас. Струка В.І., доц.Геруша І.В., Крижановську М.В. та ас. Галагдину А.А.

За сумлінне ставлення до навчання та активну участь у роботі органів студентського самоврядування відзначили 25 студентів факультету.

З привітанням виступив начальник Головного управління охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Шкробанець Ігор Дмитрович. Почесним гостем свята був головний лікар стоматологічної поліклініки  м. Чернівці Струк Володимир Іванович.

Студенти та викладачі факультету сумлінно готувалися до цього феєричного дійства. Розпочався святковий концерт з неординарного, проте досить цікавого відеоролика, студенти вражали своїх колег, викладачів та гостей свята творчими сценками, танцями і піснями. Теплі слова привітань та подяки лунали від неодноразових лауреатів Міжнародних конкурсів та фестивалів, а саме: «Золотий голос Буковини 2010», переможниці «Пісенного вернісажу-2010»  Стиць Ірини та Заслуженого артиста України Івана Дерди. Родзинкою став гімн стоматологічного факультету, який прозвучав вперше. Виконував його Заслужений артист України Іван Дерда, якого гості вшанували гучними оплесками та оваціями. Слова до гімну написав відомий на Буковині поет Василь Васкан.

Супроводжувалося святкування художньою виставкою картин та виробів із бісеру талановитих студентів стоматологічного факультету.

За традицією  завершився вечір вітанням декана факультету Білоокого В’ячеслава Васильовича та заступника декана Сокольника Сергія Олександровича.

На закінчення студенти стоматологічного факультету подякували усім присутнім та привітали свого декана, ректора, викладачів та гостей святковим феєрверком.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: