Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Свято для найменших

Понеділок, 24 грудня 2012 15:44

У житті будь-якої дитини День Святого Миколая є особливим, адже в цей день кожен малюк очікує на свої подарунки. Для студентів медичного факультету №4 з відділенням молодших медичних та фармацевтичних фахівців уже стало традицією в цей день дарувати дітям радість.

20 грудня студенти факультету разом з викладачами кафедри фармації, догляду за хворими та вищої медсестринської освіти провели благодійну акцію до Дня Святого Миколая в обласному спеціалізованому будинку дитини м. Чернівці. Студенти та викладачі нашого університету радісно та щиро спілкувалися з дітьми, а також подарували їм солодощі, предмети гігієни та лікарські засоби.

Прочитано 1095 разів Останнє редагування Понеділок, 24 грудня 2012 15:48