21 січня

Пилипчук А.Д.
Решетілова Н.Б.
Усата Г.М.

Студент 5 курсу, стоматологічного факультету Ростислав Бурлака брав участь в телепередачі «Шустер LIVE»

Четвер, 03 березня 2011 00:00

25 лютого 2011 року, в ефірі Першого національного телеканалу відбулася телепередача «Шустер LIVE», де брав участь студент 5 курсу, стоматологічного факультету Ростислав Бурлака, який став одним з 19 переможців проекту «Стань лідером», що проходив у містах України в минулому році.

В студію програми було запрошено, з одного боку людей, які стали гордістю України, а з іншого молодих лідерів. У програмі обговорювалися питання долі українців у Лівії, а також першої річниці президентства Віктора Януковича. На передачі Ростислав висловив свою думку стосовно подальшого майбутнього України, а саме відповідав на запитання «Чи стане краще жити в Україні у 2012 році».

Вітаємо Ростислава Бурлаку, і пишаємось тим, що наш студент гідно презентував молодь нашого навчального закладу і Буковини.

Прочитано 593 разів Останнє редагування Четвер, 27 грудня 2012 13:58