Дутчак В.Д.

Степан Н.А.

Урочистий вечір з нагоди 54-ї річниці Дня незалежності Гани

Четвер, 03 березня 2011 00:00

2 березня 2011 року в палаці «Академічний» відбулися урочистості та концерт з нагоди 54-й річниці Дня незалежності Гани.

У Буковинському державному медичному університеті на 1-4 курсах медичного факультету   № 2 та № 4 з відділенням молодших медичних та фармацевтичних фахівців навчається 61 студент із цієї далекої країни в Західній Африці. Це більше 10% від усієї кількості іноземних студентів навчального закладу.

Розпочалося урочисте дійство виконанням гімнів України та Гани, які співали учасники Народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» та студенти з Гани. Приємно вразило гостей представлення віртуальної подорожі по прекрасній африканській країні, завдяки якій дізналися багато цікавого про екзотичну Гану.

З привітанням від ректорату виступив проректор з міжнародних зв’язків Олександр Іванович Іващук та декани медичних факультетів № 2 та № 4 Володимир Григорович Глубоченко та Таміла Василівна Сорокман. Найкращі студенти з Гани  були нагороджені грамотами.  Зі словами подяки керівництву університету виступив Президент спільноти ганійських студентів Алі Максвел Камел за розуміння та всебічну підтримку.

Українські студенти, викладачі та гості свята мали змогу побачити справжній ганійський ритуал, насолодитися традиційними танцями, сценкою, вишуканою манерою ведучих Генрі Асомаха та Катерини Сербенюк. Учасники концерту показали всю різнобарвність Африки, любов до своїх національних традицій та культури.

За гарною традицією, започаткованою студентами з Індії, студенти з Гани запросили  на своє свято вихованців Чернівецької обласної школи-інтернату, приготували їм подарунки та привітали ганійським танцем KPANLOGO.

На завершення святкового дійства вітчизняні та іноземні студенти виконали танцювальне попурі, яке  стало символом єднання студентської спільноти Буковинського державного медичного університету.

Фото - Бойко Вадим (БДМУ)

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 557 разів Останнє редагування Четвер, 27 грудня 2012 14:04