Науковці БДМУ взяли участь у конференції з сімейної медицини

17-18 вересня у м. Ірпінь відбулася науково-практична конференція «Обіг контрольованих препаратів у практиці сімейного лікаря»,

організована ГО «Асоціація сімейних лікарів міста Києва», ГО «Асоціація сімейних лікарів Київської області», Міжнародним фондом «Відродження».

У роботі конференції взяли участь представники ВМНЗ, департаментів охорони здоров’я, головні лікарі Центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) та їх заступники, лікарі загальної практики-сімейні лікарі з усієї України.

Чернівецька область була представлена делегацією у складі: завідувача кафедри сімейної медицини Буковинського державного медичного університету, професора Лариси Петрівни Сидорчук, доцента кафедри Оксани Анатоліївни Петринич, заступника начальника управління організації лікувально-профілактичної роботи та розвитку медичної допомоги населенню – начальника відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Любові Григорівни Крикливець, головного лікаря Глибоцького ЦПМСД Марії Лазарівни Мельничук, головного лікаря Хотинського ЦПМСД Юрія Анатолійовича Пасічника, головного лікаря Новоселицького ЦПМСД Вячеслава Васильовича Бежана, заступника головного лікаря Сторожинецького ЦПМСД Михайла Васильовича Мігайчука.

На конференції було представлено лекції, доповіді, майстер-класи провідних вітчизняних і закордонних фахівців, зокрема, з питань практичних аспектів обігу контрольованих речовин у закладах охорони здоров’я, міжнародного досвіду доступу до знеболення, проблеми орфанних захворювань в Україні та ін.

Отримані на конференції знання та навчально-методичні матеріали сприятимуть покращенню надання медичної допомоги населенню на первинному рівні та будуть запроваджені до навчального процесу на кафедрі сімейної медицини.