21 січня

Усата Г.М.

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Четвер, 02 грудня 2010 00:00

З ініціативи голови Студентської ради БДМУ Віталія Смандича була організована та проведена  акція, присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Студентами 3-х та 6-х курсів медичних факультетів університету були проведені у зв’язку з цим заходи: добровільне донорство, розповсюдження флаєрів і презервативів, проведення лекції учням студентами- волонтерами з тематики ВІЛ/СНІДу, флеш-мобу.

Близько 60 студентів факультетів університету за власним бажанням стали донорами. Членами Студентської ради були розроблені флаєри з проблематики ВІЛ та СНІДУ (статистичні дані про поширення СНІДу в світі та в Україні, шляхи зараження та передачі ВІЛ/СНІДу тощо).

За підтримки  Обласного  Центру Соціальних Служб сім’ї та молоді, Центру Боротьби зі СНІДом була   також проведена масштабна акція для студентів БДМУ на кафедрах університету. Біля навчального корпусу (вул. О. Богомольця,2) був розташований намет, де більше ніж 100 студентів анонімно, добровільно та безкоштовно могли пройти експрес-тест на ВІЛ, яку проводили фахівці-медики.

Студентами–волонтерами БДМУ було роздано більше ніж 2000 різноманітних флаєрів,  блокнотів та ручок безпосередньо на кафедрах університету. Протягом дня студенти університету на Театральній, Центральній, Соборній площах   та у сквері по вулиці Університетській роздавали перехожим інформацію про поширення, щляхи зараження та поширення СНІДу. Студентами шостого курсу  медичного факультету № 1 Войткевич Юлією та Смандичем Віталієм були прочитані лекції учням 10 – 11 класів гімназії №2,  ЗОШ для дітей сиріт та позбавлених батьківської опіки на тему ВІЛ/СНІД.

На Театральній площі та у сквері по вулиці Університетській міста Чернівці студентами БДМУ проведений флеш-моб.   В цей день кожен студент отримав червону стрічку, як символ толерантності з ВІЛ позитивними людьми.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: