11 січня

Ніцу А.І.
Петринич Г.Й.
Ткач А.В.

«Успішна пані Чернівців 2011» наш викладач!

Вівторок, 02 березня 2010 00:00

Переможницею дев’ятого конкурсу «Успішна пані Чернівців 2011» стала Аліна ЗАВОЛОВИЧ. Чернівчанка викладає на кафедрі патоморфології та судової медицини Буковинського державного медичного університету.

- Мої враження від перемоги неможливо передати: радість переповнює душу та серце, - розповідає «МБ» пані Аліна. - Я відчувала підтримку залу, оплески та емоції глядачів допомогли мені перемогти. Готувалася до конкурсу щодня від 10.00. Репетиції закінчувались десь о першій-другій годині. А раніше я перемагала в конкурсі макіяжу. Коли під час нагородження переможців я почула власне прізвище, то не могла повірити в це. Дуже хочу підтримувати цю нагороду у житті, щоби цей титул завжди залишався моїм!

Загалом у конкурсі взяли участь десять учасниць. Конкурсна програма складалась із двох турів – творчого завдання та театрального дійства «Жінка – непрочитана книга», сценарій якого написала колишня учасниця конкурсу Тетяна Татарчук.

Молодий Буковинець

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу:
Прочитано 878 разів Останнє редагування Четвер, 27 грудня 2012 12:31