Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

День працівників освіти

П'ятниця, 01 жовтня 2010 00:00

30  вересня 2010 року  в палаці «Академічний» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників   освіти.  Свято, що віншує  Вчителя, який вчить професії лікаря, провізора, медсестри, фармацевта.

На свято прийшли шановані в  Буковинському краї  представники владних структур Чернівецької області та міста, зокрема:  голова Чернівецької обласної ради Шилепницький Іван Орестович, начальник  управління освіти  Чернівецької міської ради  Малишевська Василина Семенівна, начальник відділу науки управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Павлюк Михайло Дмитрович.

У вітальному слові в.о ректора БДМУ, доктора медичних наук, професора Бойчука Тараса Миколайовича прозвучали слова вдячності освітянській спільноті професорсько-викладацького складу Буковинського державного медичного університету. Тарас Миколайович відзначив надзвичайно важливий внесок педагогів університету у виховання майбутніх лікарів, провізорів, медсестер  та фармацевтів, які примножують славу нашому університету.

Шановні гості вітали кращих педагогів БДМУ почесними грамотами Міністерства охорони здоров’я  України за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток медичної освіти і науки, підготовку медичних кадрів  та з нагоди – Дня працівників освіти:  Білоокого В’ячеслава Васильовича, доцента кафедри хірургії, декана стоматологічного факультету, доктора медичних наук, Москалюка Василя Деонізійовича, завідувача кафедри інфекційних хвороб та епідеміології, декана медичного факультету №1, Петрюка Анатолія Євгеновича – доцента кафедри фармакології, заступника декана медичного факультету №2, Іфтодія Андрія Георгійовича – проректора з лікувальної роботи, завідувача кафедри хірургії та урології, Ковальчука Петра Євгеновича – доцента кафедри травматології ортопедії та нейрохірургії. Подякою Міністерства охорони здоров’я України, нагороджений Павлуник Іван Іванович – вчений секретар.  Премією імені Юрія Федьковича нагороджено Федорука Олександра Степановича – професора кафедри хірургії та урології. Почесною грамотою:

Чернівецької обласної ради   нагороджені  Олійник Ігор Юрійович – професор кафедри патоморфології та судової медицини; Макар Богдан Григорович – завідувач кафедри анатомії людини, професор, доктор медичних наук; Сорокман Таміла Василівна – завідувач кафедри педіатрії та медичної генетики, професор, доктор медичних наук, декан медичного факультету №4 з відділенням молодших і фармацевтичних фахівців;

Головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації: Андрусяк Олександр Васильович – доцент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб; Власик Леонід Іванович – завідувач кафедри гігієни та екології, професор, доктор медичних наук; Рак Олександр Михайлович – завідувач кафедри іноземних мов, доцент; Роговий Юрій Євгенович – завідувач кафедри патологічної фізіології, професор, доктор медичних наук;  міського управління освіти: Прунчак Іван Феодосійович – доцент кафедри гігієни та екології; Семисюк Альбіна Михайлівна – доцент кафедри іноземних мов; Братенко Михайло Каленікович – доцент кафедри медичної хімії; Міхєєв Андрій Олександрович – доцент кафедри мікробіології та вірусології; Борисюк Алла Степанівна – доцент кафедри психології та соціології; Шутак Лариса Богданівна – доцент кафедри суспільних наук та українознавства. Подякую міського Голови були нагороджені Федів Володмир Іванович - асистент кафедри біологічної фізики та медичної інформатики та Ткачук Світлана Сергіївна - завідувач кафедри нормальної фізіології.

На святі звучали прекрасні мистецькі твори студентів Буковинського Державного медичного університету. Особливо чутливо звучали пісні  та музичні твори у виконанні студентів першого курсу    Руснака Назара (соло на баяні) та Богдана Познякевича і Анни Козар  з піснею «Ніч, яка місячна». Театрально-хореографічна композиція «Вейз мір» у виконанні студентів хореографічної студії палацу «Академічний» викликали бурхливі оплески глядачів.
Голова студентської ради  університету Смандич Віталій традиційно оголосив викладачів-переможців в  номінаціях: «Шляхетність» Ходоровський Володимир Михайлович;  «Почуття гумору» Перепічка Михайло Петрович; «Відданість своїй справі» Мислицький Валентин Францович; «Щиросердність» Прунчак Іван Феодосійович; «Ерудит» Хухліна Оксана Святославівна; «Комунікабельність» Зорій Ніна Іванівна. Надзвичайно чутливо прозвучали слова студентів факультетів університету своїм улюбленим кураторам, це були слова вдячності за щирість і доброту, за людяність і порядність. Ви того вартуєте шановні куратори напередодні такого великого свята!

Слова вдячності висловили студенти-іноземці головному куратору медичного факультету № 2 по роботі з іноземними студентами Войткевич Ніні Іванівні і напередодні Дня республіки Нігерії подарували всім запальний  нігерійський танок.    Студентки БДМУ у складі Алли Бурик, Анастасії Каспрук, Жанни Величук та Юлії Білоокої, подарували всім викладачам пісню, що втілює щастя і достаток «Мані, мані».  Свято завершилося прекрасною «Піснею в кольорах»  у виконанні гурту «ЛєКріДін».

Зі святом дорогі Вчителі і наставники !