Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

День відкритих дверей в БДМУ

Вівторок, 01 березня 2011 00:00

У Буковинському державному медичному університеті 26 лютого 2011 року відбувся день відкритих дверей, на якому були присутні понад 150 осіб.

З вітальним словом та інформацією щодо досягнень університету, перспектив його розвитку та завдань сьогодення виступив ректор університету професор Тарас Миколайович Бойчук.

З основними вимогами «Правил прийому до БДМУ в 2011 році» присутніх ознайомив відповідальний секретар приймальної комісії Глубоченко В.Г., який і відповів на запитання абітурієнтів та батьків з цієї тематики.

Інформацію щодо факультетів університету та спеціальностей, які можна отримати по їх закінченні, надали декани факультетів: Москалюк В.Д., Білоокий В.В., Присяжнюк П.В., заступник декана Грачова Т.І., проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Зорій Н.І.

Керівником відділу докторантури, аспірантури, аспірантури та клінічної ординатури Буликом Р.Є. майбутнім вступникам були надані рекомендації щодо підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, проведений тренінг з предметів, які винесені Центром незалежного оцінювання якості освіти на тестування з відповідних спеціальностей.

Відвідувачі поспілкувалися також з головою студентського самоврядування студентом Смандичем В.С.
Присутні оглянули кафедри університету, бібліотеку, ознайомилися з умовами побуту та відпочинку.

Дякуємо всім, хто завітав до нас.

Наступні дні відкритих дверей заплановані на 19.03.2011 р. та 30.04.2011 р.

Чекаємо Вас!

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: