10 лютого

Калуцький І.В.

Відкриття лекційної зали

Четвер, 09 вересня 2010 00:00

09.09.2010 о 8:30 відбулося урочисте відкриття повністю відремонтованої  лекційної зали, що знаходиться в приміщенні лікарні швидкої медичної допомоги м.Чернівці (вулиця Фастівська, 2).

На відкритті були присутні в.о. ректора БДМУ Бойчук Т.М., в.о. проректора з науково-педагогічної роботи  Ахтемійчук Ю.Т.,  проректор з наукової роботи  та міжнародних зв’язків Іващук О.І., декани, професорсько-викладацький склад кафедр хірургії та урологї, загальної хірургії, внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб, представники адміністрації  лікарні швидкої медичної допомоги – головний лікар Халатурник В.В. та начмед Плегуца О.М., а також представник прес-служби університету.

Відкриття відбулося перед лекцією з загальної хірургії для студентів 3-го курсу, які вже сьогодні мали змогу прослухати лекцію в повністю відремонтованій, освітленій, обладнаній сучасними технічними засобами лекційній залі.

В.о. ректора БДМУ Бойчук Т.М. звернувся до всіх з вітальним словом, в якому наголосив на тому, що створення всіх необхідних умов для навчання студентів є одним з основних завдань, які активно вирішуються в Буковинському державному медичному університеті в співпраці з адміністрацією лікарень м. Чернівці.

За активну і сумлінну працю в проведенні ремонтних робіт лекційної зали в.о. ректора Бойчук Т.М. своїм наказом оголосив подяку та вручив грошову винагороду заступнику ректора з АГР – Скринчуку П.К., головному інженеру господарської частини – Акімову Л.В., завідувачу господарством господарської частини – Андрієцю В.Л. Подяку також отримали головний лікар лікарні швидкої медичної допомоги м.Чернівці – Халатурник В.В. та  головний підрядчик Лєнський М.В.

Прес-служба БДМУ