Кожокару В.І.

Хомко О.Й.

Засідання Вченої ради

Понеділок, 30 серпня 2010 00:00

30 cерпня  2010 року в 14:00 год. в конференц-залі адміністративного корпусу відбулося засідання Вченої ради Буковинського державного медичного університету. На засіданні Вченої ради були присутні 73 члени Вченої ради.

Голова Вченої ради в.о. ректора університету проф. Бойчук Т.М. виступив з доповіддю «Підсумки роботи університету у 2009-2010 навчальному році і завдання на 2010-2011 навчальний рік», в якій  охопив всі напрямки діяльності університету за звітний період.

Про готовність кафедр та служб університету до нового навчального року, план заходів щодо впровадження елементів дистанційної освіти в Буковинському державному медичному університеті на 2010-2011 навчальний рік, реорганізацію окремих кафедр університету, розгляд кандидатури студентів на призначення іменних стипендій у 2010-2011 навчальному році  доповів в.о. проректора з науково-педагогічної роботи проф. Ахтемійчук Ю.Т.

Про результати набору студентів на перший курс і заходи щодо залучення на навчання вітчизняних та іноземних громадян і прийом студентів у 2011 році, а також заходи приймальної комісії по організації і проведенню якісного прийому студентів, попередженню протиправних дій під час проведення прийому у 2011 році до Буковинського державного медичного університету та його коледжів доповів відповідальний секретар приймальної комісії доц. Глубоченко В.Г.

Проректор з наукової роботи проф. Іващук О. І. виступив з інформацією стосовно розгляду кандидатур на присудження стипендії Кабінету Міністрів України для молодих учених. Він також озвучив інформацію стосовно змісту журналів «Клінічна та експериментальна патологія» (2010. – Т. 9, № 3), «Клінічна анатомія та оперативна хірургія» (2010. – Т. 9, № 3).

Проректор з науково-педагогічної роботи та виховання доц. Зорій Н.І. ознайомила членів Вченої ради з положенням  «Про заснування прес-служби університету»

Учений секретар Павлуник І. І. прозвітував про виконання плану роботи Вченої ради університету у 2009-2010 навчальному році та ознайомив з планом роботи Вченої ради на 2010-2011 навчальний рік, а також подав інформацію про підтримку висунення кандидатом на вакансію члена-кореспондента  Національної академії медичних наук України зі спеціальності  «Гінекологічна ендокринологія» завідувача кафедри акушерства, гінекології та перинатології факультету післядипломної освіти Дніпропетровської державної медичної академії, Заслуженого діяча науки та техніки України, д. мед. н. проф. Дубоссарської З. М.

На засіданні Вченої ради було заслухано звіт про наукову роботу доцента кафедри офтальмології Буковинського державного медичного університету Карлійчук Марини Аксентіївни – стипендіата Кабінету Міністрів України для молодих учених – за період одержання стипендії з жовтня 2008 року до 26 серпня 2010 року.

На засіданні Вченої ради Голова Вченої ради в.о. ректора університету проф. Бойчук Т.М. вручив диплом: доктора медичних наук – Пашковській Н.В.; кандидата медичних наук – Беженарю І.І., Воротняк Т.М., Колотилу О.Б.; диплом «Золота медаль» (Національний інститут винаходів, Яси, Румунія) «Спосіб визначення патологічних змін біологічних тканин» було вручено Головою Вченої ради: Бачинському В.Т., Ушенко О.Г., Ванчуляку О.Я., Михайличенко Б.В., Бачинській І.В. Атестати доцента було вручено – к. мед. н. Гаську М.В.,   к. мед. н. Іванчуку П.Р., к. мед. н. Ковальчуку П.Є., к. мед. н. Ротарю О.В., к. мед. н. Ступницькій Г.Я., к. мед. н. Турубаровій-Леуновій Н.А. Диплом «Магістр медицини» отримали випускники магістратури Гатеж І.В., Гуменна К.В., Кулікоаська К.В., Ключевський В.Б., Малишевський І.О., Малевич О.Д., Полянська І.І., Коханок Ю.В., Цисар Ю.В. Вітальні адреси з нагоди славних ювілеїв отримали проф. Сенютович Р.В.,  доц. Синиця В.Г., доц. Паляниця А.С., викладач Дугаєв М.О.

Прес-служба БДМУ