21 січня

Пилипчук А.Д.
Решетілова Н.Б.
Усата Г.М.

Шановні студенти Буковинського державного медичного університету!

Неділя, 25 листопада 2012 00:00

Від імені ректорату та особисто від себе щиросердно вітаю Вас із Міжнародним днем студентів!

Шановні студенти, безпосередньо від Вас залежить майбутнє нашої держави. Переконаний, що Ви станете висококваліфікованими спеціалістами і зробите гідний внесок у розвиток медицини та медичної науки України.

Сьогодні Буковинський державний медичний університет – один із потужних медичних вишів країни, де активно впроваджуються інноваційні методи навчання, проводиться співпраця із знаними медичними закладами за кордоном. За минулий навчальний рік більше 300 студентів взяли участь у роботі міжнародних та всеукраїнських наукових форумів, з яких 75 – стали переможцями міжнародних конференцій та 9 – зайняли призові місця на всеукраїнських наукових форумах. За результатами Всеукраїнської студентської предметної олімпіади БДМУ посідає почесне місце у трійці лідерів вищих медичних навчальних закладів України. Ми пишаємося Вашими досягненнями і надалі створюватимемо всі умови для того, щоб Ви могли здобувати якісну медичну освіту, долучатися до наукової роботи, активно відпочивати, всебічно розвивати свої творчі здібності.

Також щирі слова привітання та вдячності висловлюю викладачам, які передають свої знання та досвід молодому поколінню, формуючи нову когорту молодих професіоналів – спеціалістів у галузі медицини.

Дорогі студенти, з нагоди свята, прийміть щирі побажання здоров’я, відмінного навчання, наснаги в нелегких студентських буднях та хороших перспектив на майбутнє. Впевнено крокуйте до своєї мети, щоб стати гідними продовжувачами своїх попередників.

З повагою,
Ректор                                                                          Т.М.Бойчук