21 січня

Пилипчук А.Д.
Решетілова Н.Б.
Усата Г.М.

Студенти БДМУ взяли участь в XIV-тій Міжнародній медичній студентській конференції

Понеділок, 12 листопада 2012 00:00

Упродовж 8-11 листопада 2012 року в м. Крайова (Румунія) проходила XIV-та Міжнародна медична студентська конференція (CIMSC-2012).

Молоді науковці під час конгресу працювали у чотирьох секціях “Фундаментальна медицина”, “Клінічна медицина”, “Хірургія” і “Терапія”. Студенти мали можливість взяти участь у воркшопах: Інтерпретація ЕКГ, перша допомога, вузли та шви, молекулярна і клітинна біології. Майбутні медики мали можливість попрацювати на лапароскопічному тренажері, показати свої хірургічні навички, а саме: накладання різних видів швів, створення анастомозу. Також всі учасники конференції мали унікальну можливість бути он-лайн спостерігачами операції, яку проводили фахівці Дослідного центру з гастроентерології та гематології м. Крайова.

Від Буковинського державного медичного університет участь у конференції взяли дванадцять студентів різних курсів: Вікторія Юзько, Анастасія Пушкашу, Ірина Бабенчук, Людмила Кузик, Марина Сарафінчан, Володимир Маковський, Денис Кучер, Віктор Гаврилович, Анатолій Бічер, Євгеній Піжовський, Андрій Гринкевич, Едгар Кейль.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: