24 лютого

Зорій Н.І.
Лаврів Л.П.
Савіцький В.В.

Співпраця Буковинського державного медичного університету та Інституту органічної хімії НАН України

Четвер, 25 жовтня 2012 00:00

24 жовтня Буковинський державний медичний університет з офіційним візитом відвідали директор Інституту органічної хімії НАН України член-кореспондент Національної академії наук України Віталій Кальченко та заступник директора з наукової роботи, доктор хімічних наук, професор Михайло Вовк.

Під час візиту відбулась зустріч з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету, в ході якої обговорювались питання продовження співробітництва між закладами. В рамках угоди про творчу співпрацю запланована робота за напрямками: синтез речовин з прогнозованою біологічною активністю, ідентифікація синтезованих речовин, вивчення біологічної дії та підготовка спільних наукових публікацій.

Учасники зустрічі також обговорили умови організації XXIII Всеукраїнської конференції з органічної хімії, яка буде проведена на базі Буковинського державного медичного університету та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у вересні 2013 року.