10 лютого

Калуцький І.В.

Зустріч випускників БДМУ 1997 року

П'ятниця, 26 жовтня 2012 00:00

26 жовтня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 1997 року. З 15-річним ювілеєм випускників привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який розповів про основні досягнення вишу та запросив усіх присутніх долучатися до громадської організації “Асоціація випускників Буковинського державного медичного університету”. Зауважимо, що, незважаючи на молодий професійний вік, випускники уже мають значні досягнення, серед них – 2 доктори медичних наук, 10 доцентів, 20 кандидатів наук, 3 головних лікарів та 5 начальників медичних служб лікувальних установ.

Ведучими вечора від випускників 1997 року були Світлана Якобчук, доцент кафедри хірургії та урології БДМУ та Олесь Мислицький, заступник директора Українського центру науково-медичної iнформацiї та патентно-лiцензiйної роботи МОЗ України, а від теперішнього студентства – Христина Буринюк.

Також зі святом випускників привітав професор Василь Пішак, завідувач кафедри медичної біології, генетики та фармацевтичної ботаніки БДМУ. Від випускників 1997 року своїх однокурсників привітали Віктор Сірман, керівник Національного проекту “Нове життя. Нова якість охорони материнства і дитинства” та Олексій Підмурняк, начальник медичної служби Хмельницької обласної клінічної лікарні. До вітань долучилися студенти – учасники мистецьких студій палацу “Академічний”, які подарували присутнім чудові вокальні та хореографічні номери.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: