21 січня

Пилипчук А.Д.
Решетілова Н.Б.
Усата Г.М.

Державний випускний іспит медичних сестер

Четвер, 16 лютого 2012 00:00

У Буковинському державному медичному університеті впродовж останніх років здійснюється підготовка медичних сестер (освітньо-кваліфікаційний рівень – “бакалавр”) як друга вища освіта у лікарів, що дозволяє їм увійти у загальносвітовий медичний простір.

16 лютого 2012 року на базі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти БДМУ було проведено державний випускний іспит – комплексний кваліфікаційний іспит зі спеціальності на медичному факультеті №4 з відділенням молодших медичних і фармацевтичних фахівців (спеціальність “Сестринська справа”, освітньо-кваліфікаційний рівень “бакалавр” для осіб, які мають кваліфікацію “Лікар” за спеціальностями “Лікувальна справа” і “Педіатрія”).

Згідно наказу для прийому іспиту була створена державна екзаменаційна комісія (ДЕК). Голова ДЕК – д.мед.н., професор кафедри фтизіатрії та пульмонології Т.М. Христич.

Під час проведення іспиту ДЕК відмічено високий рівень теоретичної та практичної підготовки випускників, що відповідає вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики та освітньо-професійної програми “бакалавр сестра медична”.

Після іспиту голова ДЕК доповіла основні положення звіту на засіданні факультетської вченої ради медичного факультету №4 з відділенням молодших медичних і фармацевтичних фахівців.