В БДМУ відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з педіатрії

8 лютого 2012 року кафедрою педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету було організовано І етап Всеукраїнської олімпіади з педіатрії у вигляді міжкафедрального туру, в якому взяли участь 10 студентів V-VI курсу спеціальності “Педіатрія” та “Лікувальна справа”.

Активісти Студентського наукового товариства БДМУ та усі, хто висловив бажання поглибити свої знання з дитячих хвороб, змогли продемонструвати свій рівень теоретичної та практичної підготовки у вигляді вирішення тестових завдань різного рівня складності, розв’язання ситуаційних клінічних завдань, інтерпретації результатів лабораторних та інструментальних методів дослідження, складання алгоритму дій з надання невідкладної допомоги дітям тощо. До речі, для об’єктивізації результатів, усі роботи конкурсантів були зашифрованими. Після ретельного аналізу авторитетним журі за участю представників кафедр педіатричного профілю на чолі з головою, професором О.К. Колосковою визначено переможців:

І місце – Христина Заяць, студентка 1 групи VI курсу, спеціальність “Педіатрія”;
ІІ місце – Наталія Максимчук, студентка 16 групи V курсу, спеціальність “Лікувальна справа”;
ІІІ місце – Юлія Волосівська, студентка 2 групи VI курсу, спеціальність “Педіатрія” та Віктор Катунін, студент 7 групи V курсу, спеціальність “Лікувальна справа”.

Переможці І етапу зможуть взяти участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади, що відбуватиметься у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова та у Міжнародній олімпіаді з педіатрії, яка щорічно організовується Асоціацією педіатрів країн СНД на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця. Бажаємо переможцям гідно представити педіатричну школу Буковини на загальнодержавному та міжнародному рівнях.