10 лютого

Калуцький І.В.

Фізіологія нейроендокринної системи

Четвер, 18 жовтня 2012 00:00

18 жовтня 2012 року на базі Буковинського державного медичного університету розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Фізіологія нейроендокринної системи”, присвячена 100-річчю від дня народження професора Якова Давидовича Кіршенблата, яка триватиме два дні.

Відкрив пленарне засідання професор Тарас Бойчук, ректор Буковинського державного медичного університету, який привітав учасників конференції та побажав плідної роботи. З доповіддю “Професор Я.Д. Кіршенблат – яскрава особистість, іменитий науковець, видатний учитель, педагог” виступив Валентин Мислицький, професор кафедри патологічної фізіології БДМУ. Також на пленарному засідання із доповідями виступили професор Микола Тронько, директор Державної установи “Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України” та професор Володимир Паньків, завідуючий відділом профілактики ендокринних захворювань Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України.

У конференції беруть участь провідні спеціалісти у галузі нейроендокринології. На пленарних і секційних засіданнях науковці обговорюватимуть питання молекулярних та клітинних механізмів нейроендокринної регуляції, її онтогенетичні й хронологічні аспекти. Буде приділена значна увага нейроімуноендокринній взаємодії в нормі та при патології.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: