Науковці БДМУ виступили на міжнародному науковому форумі в Австрії

З 9 по 14 березня у м. Іннсбрук (Австрія)

відбувся Міжнародний симпозіум з актуальних питань патології шлунково-кишкового тракту.

З розгорнутими доповідями-презентаціями про результати власних клінічних та експериментальних досліджень піл час симпозіуму виступили завідувач кафедри сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» професор Лариса Сидорчук, професор кафедри загальної хірургії Руслан Сидорчук та заступник головного лікаря ОКУ ЛШМД-УЛ доцент Олександр Плегуца.

Окрім власне участі у науковому форумі, представники БДМУ мали змогу також ознайомитись з роботою земельної лікарні Тіролю, спілкуватись з колегами. Учасники конгресу з різних країн з цікавістю сприйняли інформацію про здобутки науковців-клініцистів університету. Жвавий інтерес викликала інформація про наукові здобутки наукових шкіл та напрацювання щодо застосування результатів наукових досліджень в роботі університетських клінік та навчально-практичних центрів БДМУ.

Упродовж поважного наукового форуму делегати з України мали змогу заслухати доповіді провідних світових вчених, прийняли участь у розробці нових директивних матеріалів та рекомендацій. Відбулись жваві дискусії, учасники ділились досвідом лікування хворих та безпосередньої практичної роботи лікарів у їхніх країнах, своїми навичками, думками та ідеями. Доповіді представників БДМУ включені до програми наукового форуму та опубліковані у спеціальному збірнику.